Yolda kalmış araçlar için Ümraniye oto kurtarıcı servisleri hizmetinizdedir. İstanbul gibi yoğun nüfuslu şehirlerde kullanılan binek araçlarının sayısı günümüzde büyük bir artış göstermektedir. Bu araç artışına bağlı olarak trafik yoğunluğunda da artma görülebilir. Trafik yoğunluğunun artması beraberinde trafik kazları ya da araç arızaları vakalarında bir artışa neden olmuştur. Arıza nedenli ile yolda kalmış araçlar için hizmet veren Ümraniye oto çekici hizmetleri ile en kısa sürede aracınız bulunduğu yerden alınarak Ümraniye oto kurtarıcı servisine getirilir. Burada gerekli onarım ve bakımların yapıldığı aracınız en kısa süre içerisinde tekrar trafiğe çıkmaya hazır hale getirilir.

Ümraniye Oto Kurtarıcı | Oto Çekici | 0 (505) 940 67 77İstanbul’da özellikle Ümraniye ilçesinde trafik yoğunluğu oldukça fazla olmaktadır. Yoğun trafiğin beraberinde getirdiği araba arızaları ve trafik kazaları Ümraniye oto çekici servisine olan talebin artmasına neden olmuştur. Gelen talebi karşılamak ve kaliteli çekici hizmeti sunmak için kurulmuş olan Ümraniye oto kurtarıcı yardıma ihtiyacı olan sürücülerin hizmetindedir. Ümraniye merkezli hizmet vermekte olan araba kurtarıcı servisi en kısa sürede aracın bulunduğu yere gelerek aracı bakım ve onarımının yapılması için merkeze götürür. Merkezde devamlı olarak hazır bekletilen çekiciler sayesinde olası bir yolda kalma durumuna en kısa sürede müdahale edilir.

Ümraniye Oto Çekici Çağırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Yolda kalma durumunda çekici çağırmak için yapılması gereken tek şey bir telefon ile Ümraniye oto çekici servisine ulaşmaktır. Arıza ya da kaza yapan aracın konumunu öğrendikten sonra kısa süre içinde aracın bulunduğu yere bir çekici ulaştırılır. Ümraniye’de yer alan sokak ve caddelere hâkim çekici sürücülerimiz ile hizmet kısa bir süre içerisinde ayağınıza gelir.

Arabası arıza yapan sürücüler çekici çağırmadan önce bu hizmetin ücretlerinin ne kadar olduğunu merak edebilirler. Çekici ücretleri aracın bulunduğu mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Bunun için gerekli fiyat bilgilerine çekici hizmeti veren kurumdan ulaşılabilir. Kimi çekici servisleri zor durumda kalan araç sahiplerinden istifade etmek için fazla fiyat söyleyebilir. Aracı yolda kalan ve yetişmek istediği bir yer olan sürücü ise bu ücreti mecbur ödemek zorunda kalır. Bu gibi yasal olmayan ve belirli bir tarife kullanmayan şirketlere çalışılmaması gerekir. Bu gibi sorunların önüne geçebilmek için Ümraniye oto kurtarıcı piyasanın en uygun fiyatlarını sürücülerin hizmetine sunuyor. Belirli bir tarifeden mesafeye bağlı olarak ücretin hesaplandığı bu kurumda bütçenize uygun fiyatlarla taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlı hizmetler vermesinin yanında Ümraniye oto kurtarıcı servisine günün her saatinde ulaşmak mümkündür.

Ümraniye Oto Kurtarıcı | Oto Çekici | 0 (505) 940 67 77Çekici hizmetinde kullanılan bazı araç çeşitleri vardır. Bu çekici çeşitleri taşınacak olan arabanın modeline ve özelliklerine göre farklılık gösterir. En sık kullanılan çekici türlerinden biri çatallı çekicidir. Tıpkı forklift mekanizmasına benzeyen taşıma sistemi ile araba altından kaldırılarak kasaya yerleştirilir. Taşıma esnasında araç sürücüsünün içeride bulunmasında bir sorun yoktur. Arabanın yüklenmesi kısa süre içerisinde tamamlanarak servise götürülür. Bunun yanında arabanın tekerleklerine bağlanan ipler yardımı ile yüklendiği ahtapot türü çekici vardır. Bu yöntemden genel olarak trafik polisi ekipleri yararlanır. Son olarak duruma göre iki araba birden taşıyabilen vinçli sistemler vardır. Eğer arızalı aracın tekerleri hareket edebilir durumdaysa bir araç yüklendikten sonra diğeri yarısı dışarıda kalacak şekilde yüklenir. Bu sayede aynı anda iki araba taşınmış olur.

Ümraniye Oto Kurtarıcı Hizmetinden Hangi Araçlar Yararlanabilir?

Trafikte her model ve her türden aracın bulunması geniş çekici hizmetlerine olan talebi de arttırmıştır. Bunun için yolda kalmış araçlara yardım eden Ümraniye oto kurtarıcı servisi bünyesinde her çeşit çekici aracı hazır bulundurur. Bu sayede her modelde otomobiller ve otobüslerin çekici işlemleri yapılabilir. Bununla birlikte kamyon ve iş makinası çeşitleri gibi ağır araçların da çekici işlemlerinin yapılması mümkündür. Yolda kalmış ve arızalanmış her türdeki aracın çekim işlemi kısa süre içerinde tamamlanır. Tamir merkezine çekilen araçların gerekli onarımları tamamlanarak trafiğe yeniden çıkmak için hazır hale getirilir.

Arıza durumlarının yanı sıra trafik kazalarında da çekicilere ihtiyaç duyulmaktadır. Kazaya karışmış araçların çekim hizmetleri Ümraniye oto kurtarıcı tarafından sağlanmaktadır. Ancak kaza durumlarında çekiciden önce sağlık ekiplerine ve polise haber verilmelidir.