Anadolu yakasının en kalabalık ilçelerinden biri olan Ümraniye’de hizmet veren Ümraniye oto çekici yolda kalanların imdadına yetişiyor. Yoğun trafikte hiç beklenmeyen bir anda aracınızda bir arıza olabilir. Kimi zaman tamirhaneye kadar idare etse de kimi zamanlarda yolda kalma gibi sorunlara neden olabilir. Bazen de trafikte yakıtı tükenen araçlar yolda kalabilmektedir. Yolda kalma durumlarında ne yapılması gerektiği her sürücünün bilgi sahibi olması gereken bir konudur. Araç hiçbir şekilde hareket etmiyorsa yapılması gereken Ümraniye oto çekici servisini aramaktır. En kısa sürede bulunduğunuz yere gelen çekici aracınızı kasasına yükler. Sonrasında en yakın sanayi sitesine götürerek gerekli bakım ve onarımların yapılmasını sağlar.

Ümraniye Oto Kurtarıcı | Oto Çekici | 0 (505) 940 67 77Araçta meydana gelen beklenmedik arızalara karşı sürekli hazır olunması gereklidir. Bunun için yola çıkmadan önce gerekli olan yedek malzemeler alınmalıdır. Yedek lastikler ve lastik değiştirme araçları hazır bulundurulmalıdır. Yakıt tükenmesine önlem olarak araçta bir boş bidon yer almalıdır. Ayrıca aracın göstergeleri kontrol edilmeli ve eksiklikleri giderilmelidir. Acil durumlarda aramak için ilgili yerlerin ve Ümraniye oto kurtarıcı servisinin telefon numaraları not edilmelidir. Bütün önlemlere rağmen yolda kalma durumunda yardım için Ümraniye oto çekici günün her saatinde hazırdır.

Ümraniye Oto Kurtarıcı Servisinden Yolda Kalanlara Öneriler

Trafikte seyir halinde iken bir aksilik olduğunu fark ettiğiniz zaman yapmanız gereken ilk hareket aracı güvenli bir yere çekmektir. Kimi durumda aracı güvenli bir yere çekmek mümkün olmamaktadır. Trafikte yol ortasında aniden arızalanan ve duran araçlarda, aracın dörtlü lambaları yakılarak Ümraniye oto kurtarıcı aranarak yardım çağırılmalıdır. Güvenliğiniz için trafikte araçtan dışarı çıkmamalısınız.

Aracı güvenli bir şekilde kenarı çekebildiyseniz dörtlü lambalarını yakıp üçgen reflektör işaretlerini aracın çevresine koymalısınız. Özellikle hava karardıktan sonra yolda kalındığı durumlarda bu reflektörler hayat kurtarıcı öneme sahip olmaktadırlar. Kimi zaman karanlıkta duran araç diğer sürücüler tarafından fark edilmeyebilir. Bu da kazalara neden olabilmektedir. Gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra en kısa sürede yol yardım ekiplerine ve Ümraniye oto çekici servisine haber verilmelidir. Kendi güvenliğiniz için yardım gelene kadar araç içerisinde kapıları kilitleyerek beklemelisiniz.

Arabanın trafikte ne zaman arızalanıp kullanılamaz hale geleceğini bilmek mümkün değildir. Ancak alınan tedbirler ile bu sorun en kısa sürede atlatılabilir. Bu sorunun çözümüne yardımcı olabilmek için Ümraniye oto kurtarıcı günün her saatinde hizmetinizdedir. Her türdeki aracın çekim hizmetlerini sağlayan çekici araçlara sahiptir. Bu sayede trafikteki yolda kalma durumlarının çözümü için güvenilir bir kaynak olmaktadır.

Ümraniye Oto Kurtarıcı Hangi Durumlarda Hizmet Vermektedir

Ümraniye Oto Kurtarıcı | Oto Çekici | 0 (505) 940 67 77Trafikte araçların karşılaşabileceği birçok olası durum vardır. Bunlardan en sık karşılaşılanı lastiklerin patlaması ve yakıtın tükenmesi durumlarıdır. Bunun yanında akü sorunları da yolda en çok karşımıza çıkan sorunlardan biri olmaktadır. Bu olumsuzluklar diğer arızalara göre daha kolay çözülebilmektedir. Lastik patlaması durumunda araç güvenli bir yere çekilerek yedek lastikler takılır. Ancak kimi zaman sürücüler bu durumlara hazırlıksız yakalanabilirler. Bu durumlarda ise Ümraniye oto kurtarıcı gerekli yardımı sağlamak için hizmet sunmaktadır. Günün 24 saati hizmet vermekte olan bu kuruma bir telefon yardımı ile kolayca ulaşmak mümkündür. En kısa sürede aracınızın bulunduğu yere gelerek gerekli çözüm yollarının uygulanması sağlanır.

Kimi durumlarda araç seyir halindeyken çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. Bazı durumlarda motor hararet yapıp su kaynatabilir. Bazı durumlarda ise vites ya da motor arızaları görülebilir. Birçok sürücü bu gibi arızaların çözümünde yeterli bilgi birikimine sahip olmamaktadır. Bunun için de profesyonel yardıma ihtiyaç duymaktadırlar. Gereken yardımı sağlamak üzere kurulmuş olan Ümraniye oto kurtarıcı profesyonel araç bakım ekibi ile hizmetinizdedir.

Trafikte karşımıza çıkabilecek olan bir diğer sorun ise trafik kazalarıdır. Trafik kazaları çoğunlukla sürücü hatasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle trafikte sürücülerin daha dikkatli olması ve sürüşe odaklanmaları gerekir. Ancak kimi durumlarda kaza kaçınılmaz olmaktadır. Olası bir kaza durumunda ilk yapılması gereken sağlık ekiplerine, itfaiyeye ve polise haber vermektir. Yaralılara gereken müdahaleler yapılıp hastaneye sevk edildikten sonra trafiğin akışının yeniden sağlanması için araç enkazlarının taşınması gerekir. Bunun için çekici hizmeti veren Ümraniye oto çekici servislerinden yararlanmak mümkündür.